sevgi-sozleri.com

tarafından
472
sevgi-sozleri.com

sevgi-sozleri.com Resimli sevgi sözü aşk sözleri ve paylaşımları sitemize hoşgeldiniz. Burada birbirinden güzel dini resimler aşk yazıları komedi fıkralar gibi birbirinden farklı yazılar bulabilirsiniz.


sevgi-sozleri.com

Sevgilinize hediye edebileceğiniz en değerli sözleri sizler için sitemizde bir araya getirdik. Sevdiğiniz bu sözlere hayran olacak. İşte en dokunaklı sevgi sözleri, Facebook sevgi sözleri, manalı sevgi sözleri, etkili sevgi sözleri

+ Bir kadının dudaklarında değildir aşk. Bedeninde hiç değildir.Aşk, kadının göz kapaklarındadır. Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı.

+ Canım sen güldün ya. Ben bir yudum daha içtim elimdeki çaydan…. Yoksa nasıl açıklardım içimde ki bu sıcaklığı sana…

+ Sevdiğim evleniriz belki bir gün, belki çocuklarımız olur. Biri ana benzer şair olur, biri sana benzer şiir olur bu hayatta.

+ Bir insan bir insana aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir en çokta candan öte sever… ama; anlayana işte.

Sevgi Sözleri

+ Sen sadece mutluluk olmalıydı senle bana olan inancımız. Nedense artık ilham vermiyor gözlerin harici hayatım.

+ Bir kuvvetle kalktım , daha kaç kere düşerim hayattan. İnandığım kadın hangi  elindesin, sen zevk abidesiyken ben sonsuzluğun peşindeyim.

+ Bedenen olmasa da ruhen hastayım sana, gülüşlerini arıyorum sen kokulu yastığımda.

+ Her gece melekler gelirken baş ucuna benden bir fısıltı bıraksınlar uykuna. Beni gör rüyalarında anımsa beni göz yaşlarımla.